İLGİLİ BELGELER

SİNOP ÜNİVERSİTESİ ÖZEL GEREKSİNİMLİ ÖĞRENCİ DURUM BİLDİRME ANKETİ

Bu anket özel gereksinimli öğrencilerimizin üniversitemizde ne gibi sıkıntılarla karşılaştıklarını belirleyebilmek ve onların üniversite yaşamını daha kolay hale getirebilmek amacıyla yapılmaktadır. Bize yardımcı olabilmek için lütfen anketimizdeki soruları içtenlikle yanıtlayınız.

 

SİNOP ÜNİVERSİTESİ ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİMİ GÖNÜLLÜ ÖĞRENCİ KATILIM FORMU

Bu form birimimiz faaliyetlerine gönüllü katılmak isteyen öğrencilerimize ulaşabilmek amacıyla oluşturulmuştur. Bize katılmak için lütfen formu doldurup birimimize ulaştırınız.

 

SİNOP ÜNİVERSİTESİ ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİMİ EĞİTİM TALEP FORMU

Birimimiz tarafından yapılan çalışmalarımızda özel gereksinimli öğrencilerimizin eğitime erişim sürecine daha nitelikli ve isabetli katkılarda bulunabilmemiz için, lütfen gerek öğrencilerimiz gerek personelimize yönelik olarak planlanmasını uygun gördüğünüz sertifikalı – sertifikasız eğitim, seminer, konferans, panel konularını bu formu doldurarak birimimize ulaştırınız.

ÖZEL GEREKSİNİMLİ ÖĞRENCİLER İÇİN UZAKTAN EĞİTİM İHTİYAÇ FORMU

Değerli Öğrencilerimiz,

Özel gereksinimli öğrencilerimizin uzaktan eğitime erişim sürecine daha nitelikli ve isabetli katkılarda bulunabilmemiz için, lütfen bu formu eksiksiz olarak doldurunuz.

SESLİ KİTAP
  • Sesli Kitap :

Değerli Öğrencilerimiz,

Üniversitemizde bir araya gelen gönüllü öğrencilerin, görme engelli öğrencilerimiz için hayata geçirdiği “Sesten Göze, Gözden Kalbe” isimli sesli kitap projesi kapsamında hazırladıkları “Küçük Prens” isimli eserin sesli kitabını isterseniz buradan dinleyebilirsiniz.

Accordion Item

Boğaziçi Üniversitesi Görme Engelliler Teknoloji ve Eğitim Laboratuvarı (GETEM)